{{ctrl.notification}}
1 جستجو بلیط اتوبوس
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت
از شکیبایی شما متشکریم

سفر با اتوبوس به دلیل پایین آوردن هزینه‌ها و البته راحتی و امنیت بالا مورد استقبال مسافران است. با توسعه فناوری‌های نوین و ایجاد رفتار خرید اینترنتی، دیگر نیازی نیست برای خرید بلیط اتوبوس به سایر ترمینال‌های اتوبوس‌رانی مراجعه کنید.
آس چارتر با توجه به اعتبار و پیشینه‌ای که در زمینه عرضه بلیط سفر و سایر خدمات گردشگری دارد، بهترین وب‌سایت رزرو بلیط اتوبوس است. شما می‌توانید در علی‌بابا بهترین قیمت را برای خرید بلیط اتوبوس پیدا کنید؛ همچنین این امکان را دارید تا از بین شرکت‎‌های اتوبوس‌رانی مختلف دست به انتخاب بزنید.
آس چارتر به عنوان مرجع فروش بلیط اینترنتی اتوبوس، تمام مسیرهای زمینی داخل کشور و تعدادی از مسیرهای خارجی را پوشش می‌دهد.
در دسترس بودن لیست کاملی از شرکت‌های اتوبوس‌رانی در سایت آس چارتر امکان خرید آنلاین بلیط اتوبوس را با قیمت مناسب برای شما ممکن می‌سازد.
از طرف دیگر اگر ترجیح شما رفاه و آرامش بیشتر در طول سفر است، می‌توانید بلیط اتوبوسی را بخرید که اگرچه قیمتش کمی بیشتر است، اما از امکانات رفاهی بیشتری نیز برخوردار است و سفر را برای شما دلپذیرتر می‌کند.
ضمنا شما هنگام خرید آنلاین بلیط اتوبوس از آس چارتر ، علاوه بر انتخاب صندلی، می‌توانید طول مسیر، ساعت حرکت و قوانین استرداد بلیط را نیز مشاهده کنید.

آیا نیاز به خرید بلیط اتوبوس برای کودکان و اطفال زیر ۲ سال هم وجود دارد؟

بلیط اتوبوس افراد زیر دو سال در صورتی که صندلی به آن‌ها تعلق نگیرد رایگان است ولی در صورتی که نیاز به استفاده از صندلی داشته باشید، می‌بایست هزینه بلیط اتوبوس را کامل پرداخت نمایید.

امکان حمل حیوانات خانگی در داخل اتوبوس وجود دارد؟

طبق قوانین سازمان حمل‌ونقل امکان حمل حیوانات زنده در اتوبوس وجود ندارد.

مدارک مورد نیاز برای استفاده از اتوبوس چیست؟

به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی یا شناسنامه) برای دریافت بلیط الزامی است.

آیا برای استفاده از اتوبوس نیاز به پرینت بلیط است؟

برای استفاده از بلیط‌ اتوبوس، چاپ بلیط در دفتر تعاونی مربوطه با ارائه پیامک شماره بلیط و کارت شناسایی معتبر الزامی است.

جهت سوار شدن به اتوبوس چه مدت قبل از حرکت در ترمینال حضور داشته باشیم؟

در صورتی که حرکت سرویس در ساعت مقرر انجام گردد مسافر می بایست حداکثر 30 دقیقه قبل حرکت سرویس در ترمینال مبدا حضور داشته باشد.

چگونه می‌توانم بلیط اتوبوسم را استرداد کنم؟

در صورت قابل استرداد بودن بلیط خریداری شده، در «پنل کاربری» از منوی «سفارشات و استردادها»، سفارش مورد نظر را انتخاب کنید؛ بعد از کلیک بر روی گزینه استرداد و تکمیل مراحل، بلیط مورد نظر طبق قوانین و مقررات استرداد می‌شود. هزینه‌ای که مسترد می‌شود به همان شماره حسابی واریز می‌شود که خرید انجام شده است. اگر لازم است که هزینه مسترد شده به حساب دیگری واریز گردد، باید با پشتیبانی تماس گرفته و آن‌ها را در جریان بگذارید.

میزان بار مجاز هر مسافر در سفر با اتوبوس چقدر است؟

طبق قوانین سازمان حمل‌ونقل میزان بار مجاز 20 کیلوگرم است. البته برخی از تعاونی‌ها با دریافت هزینه، امکان حمل بار تا 40 کیلوگرم را نیز ارائه می‌دهند. همچنین یکی دیگر از مسائلی که در این زمینه باید مد نظر قرار بدهید، تعاونی اتوبوس شماست. معمولا تعاونی ها، علاوه بر قوانین کلی میزان بار مجاز، قوانین خاص خودشان را دارند که در بعضی موارد، با قوانین تعاونی های دیگر فرق می‌کند. برای این که از میزان بار مجازتان مطمئن شوید و در حین سفر به مشکل برنخورید، به تعاونی که از آن بلیط تهیه کرده‌اید زنگ زده و از آن‌ها سوال کنید. به این موضوع هم دقت کنید که اگر میزان بار اضافه شما بیش از حد باشد، متصدی اتوبوس ممکن است از گذاشتن آن‌ها در اتوبوس ممانعت کند. در این نوع مواقع می‌توانید در این مورد صحبت کنید که هزینه میزان بار اضافه‌تان را پرداخت کنید تا بتوانید همه وسیله‌هایتان را با خودتان حمل کنید.