{{ctrl.notification}}
1 جستجو هتل
2 اطلاعات مسافران
3 پیش فاکتور
4 پرداخت

 

سایت آس چارتر تمام اطلاعاتی که درمورد هتل‌های داخلی و خارجی نیاز دارید در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی مانند ستاره‌های هتل، امکانات رفاهی هتل و اتاق موردنظر شما، میزان محبوبیت هتل بر اساس تجربه و امتیاز کاربران، دسترسی هتل به جاذبه‌های گردشگری معروف، قیمت هتل و تمام نکاتی که باید قبل از عزیمت به هتل بدانید. با داشتن این اطلاعات درمورد هرکدام از هتل‌های مقصد و امکان مقایسه آنها و در نهایت پرداخت با کارت‌های شتاب در ایران، آس چارتر به یکی از سایت‌های پیشرو در رزرو اینترنتی هتل تبدیل شده است.

برای اینکه بتوانید هتل موردنظرتان را آسان‌تر پیدا کنید و در وقت‌تان برای مقایسه هتل های موجود صرفه‌جویی کنید، می‌توانید از فیلترهای موجود در سایت رزرو هتل آس چارتر استفاده کنید. فیلترهایی مانند رنج قیمت هتل، درجه هتل از یک تا پنج ستاره، امکانات رفاهی هتل، محبوبیت بر اساس امتیاز کاربران و نوع اقامتگاه به شما کمک می‌کنند که هتل موردنظرتان را آسان‌تر پیدا کنید. پس از آن در صفحه مربوط به هر هتل می‌توانید تمام اطلاعات ضروری درمورد همان هتل را پیدا کنید. بازهم اگر سوالی داشتید تیم پشتیبانی آس چارتر در کنار شما خواهند بود و به تمام دغدغه‌های شما درمورد رزرو آنلاین هتل پاسخ خواهند داد.

از دیگر امکانات ویژه‌ای که در سایت آس چارتر برای رزرو آنلاین وجود دارد، امکان دیدن تمامی هتل‌ها روی نقشه مقصد موردنظرتان است. اگر می‌خواهید هتل‌تان به مکان خاصی نزدیک باشد یا دسترسی هتل به جاذبه‌های گردشگری برایتان اهمیت زیادی دارد، این ویژگی به شما کمک خواهد کرد.

مزیت دیگری که رزرو آنلاین هتل در آس چارتر دارد این است که اگر برای سفرتان عجله ندارید، می‌توانید از طریق ایمیل یا پیامک از کاهش قیمت در بازه‌ موردنظرتان مطلع شوید. همانطور که می‌دانید هزینه‌های سفر در ایام غیرتعطیل می‌تواند بسیار کمتر از ایام پیک سفر باشد و با این ویژگی در وبسایت آس چارتر می‌توانید به‌طور قابل‌توجهی در هزینه‌هایتان صرفه‌جویی کنید.

هزینه هتل خارجی را چه طور بپردازیم؟ با کارت‌های شتاب این فرآیند امکان‌پذیر است؟

زمانی که برای رزرو هتل خارجی به آس چارتر مراجعه می‌کنید، خیالتان از هر بابت به خصوص پرداخت راحت باشد. شما می‌توانید هزینه رزرو هتل را با همین کارت‌های شتاب ساده خودتان بپردازید. به هیچ وجه نیازی به استفاده از کارت‌های اعتباری خارجی نیست.

آیا پس از اینکه هتل را رزرو کردیم، می‌توانیم رزرومان را کنسل کنیم و پولمان را پس بگیریم؟

طبیعی است که گاهی اوقات سفرمان به هر دلیلی کنسل شود. در این میان هتل‌ها قوانین خودشان را برای کنسلی دارند. بعضی از هتل‌ها استرداد پول را می‌پذیرند، البته این استرداد در بیشتر موارد با کسر هزینه جریمه است. میزان جریمه هم باز به قوانین هتل و زمانی که کنسلی را اعلام می‌کنید، بستگی دارد. (هر چه دیرتر کنسلی را اعلام کنید، احتمال افزایش جریمه بیشتر است). اما هتل‌هایی هم وجود دارند که کنسلی و استرداد وجه را نمی‌پذیرند. زمانی که در آس چارتر در حال رزرو آنلاین هتل هستید، موضوع قوانین کنسلی را مورد توجه قرار دهید. در هنگام رزرو در مقابل هر یک از اتاق‌های هتل واژه‌های «قوانین کنسلی» یا «غیرقابل استرداد» را مشاهده می‌کنید. غیرقابل استراداد همان طور که از نامش پیداست، وجهی به شما پس نمی‌دهد. اما اگر واژه قوانین کنسلی را دیدید، روی آن کلیک کنید و این قوانین را بخوانید.

در چه ساعتی می‌توانیم در هتل اتاق‌مان را تحویل بگیریم و در چه ساعتی باید اتاق را پس دهیم؟

عموما ورود مسافر به اتاق (چک‌این) در ساعت 14 و خروج مسافر (چک‌اوت) ساعت 12 ظهر است.

نیم‌شارژ ورود و خروج چیست؟

ساعت ورود به هتل ساعت 14 و خروج 12 ظهر است؛ مسافر انی که ورود زود هنگام (حدود ساعت 8 صبح) یا خروج دیر هنگام (حدود ساعت 18 عصر) را دارند، از این گزینه استفاده می‌کنند؛ قیمت نیم‌شارژ معمولا نصف رزرو یک شب است.

کودکان تا چه سنی رایگان پذیرش می‌شوند و تخت آنها چگونه است؟

شرایط سنی کودک برای پذیرش در هتل در قسمت قوانین اطلاع رسانی شده است.

تفاوت اتاق‌ها با هم مانند دبل یا توئین بودن یا جونیور یا امپریال یا حتی سوئیت چیست؟

اتاق دبل دو تا تخت چسبیده به هم دارند و مناسب زوج‌ها هستند؛ و اتاق‌های تویین دو تخت سینگل یا جدا از هم دارند. اتاق‌هایی مثل جونیور یا امپریال از نظر متراژ دیزاین و طبقات اتاق‌های بهتری هستند نسبت به اتاق های استاندارد. البته سرویس و خدمات هتل برای همه اتاق‌ها یکسان است.

واچر چیست؟

رسید پرداخت و تاییدیه رزرو اقامتگاه را «واچر» می‌گویند. واچر پس از پرداخت از سوی سیستم رزرواسیون آس چارتر صادر می‌شود و در اختیار رزرو‌کننده در پروفایل کاربری ایشان قرار خواهد گرفت.

دلیل تفاوت نرخ شما با هتل چیست و چرا باید به شما اعتماد کنیم؟

به دلیل اینکه ما به طور سالیانه قرار داد داریم، در ایام غیر پیک مسافرهای هتل را تامین می‌کنیم، مسافر های گروهی برای هتل می‌فرستیم و سایت ما بالاترین بازدیدکننده و رزرو کننده را در کشور دارد.

مبلغ درج شده در سایت شما مبلغ نهایی است؟ آیا امکان دارد بعدا تغییر یابد و باید کل مبلغ در ابتدا پرداخت شود؟

مبلغ نهایی است مگر اینکه در زمان‌های خاص مانند عید نوروز باشیم؛ در این شرایط حتما در هنگام رزرو ذکر خواهیم کرد که نرخ فعلی علی‌الحساب است.