{{ctrl.notification}}

پروازهای ارزان تهران به کیش در آس چارتر

پروازهای ارزان تهران به کیش در آس چارتر

کیش از زیباترین جزایر ایران که دارای جاذبه های جذاب گردشگری می باشد، که می تواند برای پایتخت نشینان که می خواهند یه چند روزی را به دور از دود و سرو صدا و هیاهوی شلوغی باشند بهترین گزینه می باشد، از این رو تقاضا برای تهیه و رزرو بلیط کیش بسیار زیاد است، برای تهیه و رزرو بلیط تهران کیش می توانید از سایت آس چارتر بلیط خود را تهیه کنید.

رزرو بلیط تهران کیش

هزینه پرواز تهران کیش چقدر است

هزینه پرواز تهران کیش به نوع ایرلاین انتخابی، کلاس پروازی و زمان سفر می توانید پرواز خود را با قیمت های متفاوت رزرو کنید. اما سوالی که ممکن است برای شما پیش بیاید این است که چگونه در 90 دقیقه یک پرواز ارزان از تهران به کیش داشته باشیم؟ البته با تهیه بلیط تهران کیش لحظه آخری، شما باید در ماه هایی به کیش سفر کنید که مسافران کمتری به آنجا می روند و بلیط چارتری تهران کیش در لحظات آخر، با قیمت پایین تری به فروش می روند. در زمستان هم همینطور است، هوای تهران بسیار آلوده است، معمولا در ایام تعطیلات؛ می توانید پرواز تهران به کیش را رزرو کنید و چند روزی را در هوای مطبوع و مطبوع کیش بگذرانید.

تهیه بلیط تهران کیش

در بین مسیرهای کیش، مسیر تهران کیش یکی از پرترددترین مسیرها است. تلاش ما در وب سایت آس چارتر این است که با حفظ کیفیت، صددرصد انواع خدمات بلیط هواپیما و مسافرت کیش را با مناسب ترین قیمت پوشش دهیم. با رزرو پرواز رفت و برگشت از تهران به کیش با آس چارتر از سفری بی دردسر لذت ببرید. در آخر توصیه می کنیم برای خرید بلیط تهران کیش در فصل پربازدید از دو هفته قبل رزرو کنید.

رزرو بلیط تهران کیش

بلیط چارتر تهران کیش

در بین پروازهای چارتر از کیش، تهران کیش چارتر یکی از شلوغ ترین پروازها است. خرید بلیط چارتر تهران به کیش برای مسیربرگشت، خرید بلیط چارتر از تهران به کیش برای رفت و برگشت و جستجوی پروازهای رفت و برگشت از تهران به کیش در آس چارتر. در صورت وجود بلیط چارتر تهران کیش یا بلیط چارتر کیش تهران، برچسب چارتر در کنار نتایج پرواز ظاهر می شود. همچنین در قسمت فیلتر با اعمال گزینه چارتر می توانید به پروازهای چارتر تهران به کیش و پروازهای چارتر کیش به تهران دسترسی داشته باشید و با مقایسه قیمت بلیط هواپیما ارزان ترین پروازهای چارتر تهران کیش را خریداری کنید.

بلیط های چارتری

بلیط چارتر به بلیطی گفته می شود که در آن برخی از آژانس های مسافرتی از قبل یک صندلی در پرواز یک شرکت هواپیمایی اجاره می کنند. یعنی یکی از آژانس های مسافرتی تمام یا تعدادی از صندلی های هواپیما را برای مدت معینی اجاره می کند و خودشان آن را می فروشند و یا پرواز را چارتر می کنند، به این آژانس «چارتر کننده» می گویند. این بلیط ها برای تور هستند یا به صورت جداگانه فروخته می شوند. آس چارتر بهترین ارائه دهنده بلیط هواپیما تهران کیش می باشد.

رزرو بلیط تهران کیش

چارترکننده پرواز تهران کیش

 چارتر کننده بلیط تهران کیش یک فرد یا آژانس هواپیمایی است که بخشی یا کل بلیط هواپیما را پیش خرید می کند و در صورت اجاره تمام صندلی های پرواز، می تواند تاریخ پرواز و قیمت بلیط را تعیین کند. البته ذکر این نکته ضروری است که چارتر کننده موظف است بلیط را در محدوده تعیین شده توسط « سازمان هواپیمایی کشوری » قیمت گذاری کند.

 بلیط هواپیما تهران کیش

نکاتی برای خرید بلیط هواپیما چارتر ارزان

برای خرید بلیط چارتر و پروازهای چارتر می توانید از داخل صفحه فروش بلیط سایت آس چارتر استفاده کنید. بلیط چارتر یک بلیط هواپیمایی است که معمولا توسط یک دفتر خدمات مسافرتی (آژانس مسافرتی) فروخته می شود. در واقع این دفاتر طی مذاکراتی با شرکت های هواپیمایی بخشی از ظرفیت را اجاره کرده اند و مسئولیت فروش آن ظرفیت را بر عهده دارند. در این روش به شرکت هواپیمایی چارتر کننده و آژانس مسافرتی چارتر کننده می گویند. کسانی که قصد سفر و خرید بلیط چارتر را دارند با چارتر کننده (دفتر خدمات مسافرتی) تماس بگیرند.

  بلیط هواپیما تهران کیش

شایان ذکر است مسئولیت قیمت گذاری نیز بر عهده چارتر کننده است و چارتر کننده هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد. در صورتی که چارتر کننده با چارتر کننده قرارداد چارتر امضا کند، چارتر کننده نیز مسئولیت کلیه فروش هواپیمای اجاره شده و خطرات آن را بر عهده دارد، در اینجا به صندلی های هواپیما اشاره می شود. به عبارت دیگر، در صورتی که مستاجر (آژانس مسافرتی) نتواند از تمام ظرفیتی که اجاره کرده است استفاده کند یا بفروشد، چارتر دهنده (ایرلاین) تعهدی ندارد و مبلغ اجاره قراردادی را دریافت می کند. به همین دلیل، کرایه چارتر ثابت نیست، بلکه در زمان‌های مختلف در نوسان است، زیرا چارترکننده سعی می‌کند با فروش تمام صندلی‌هایی که از ایرلاین اجاره کرده است، با کاهش یا افزایش بلیط در زمان‌های مختلف، به صرفه اقتصادی خوبی دست یابد.

یکی از مواردی که در مورد تغییرات قیمت بلیط هواپیما چارتر وجود دارد این است که به طور کلی هر چه به زمان پرواز نزدیک می شوید، قیمت پرواز چارتر ارزان و ارزان تر می شود، بنابراین می توانید آن را زودتر بفروشید. دلیلش این است که چارتر کننده نگران است که نتواند تمام ظرفیت چارتر را پر کند، اما اگر احساس کند تقاضا برای چارتر زیاد است، در واقع بسیاری از سفرها در همان زمان انجام می شود. با گذشت زمان، قیمت ها ممکن است افزایش یابد. بلیط خود را افزایش دهید اتفاق به این معناست که قیمت بلیط هواپیما چارتر سالی چند بار بالا و پایین می شود. مثلاً در ایام نوروز یا تابستان یا برخی از تعطیلات مذهبی، ملی یا خاص که تقاضای سفر زیاد است، هزینه بلیط های چارتر افزایش می‌یابد، اما در زمان‌های دیگر، مثلاً در شرایط بد آب‌وهوایی که هزینه سفر نسبت به پروازهای چارتر ارزان ‌تر است.

 بلیط هواپیما تهران کیش

قیمت بلیط  رفت و برگشت تهران به کیش  

 بلیط هواپیما کیش بر اساس متغیرهایی مانند زمان حرکت، کلاس پروازی و غیره متفاوت است. شما سه گزینه برای رزرو بلیط کیش دارید. یکی این است که سیستمی را انتخاب کنید که در آن باید هزینه بیشتری بپردازید. دوم، بلیط های لحظه آخری که ارزان ترین بلیط های کیش هستند، سوم، بلیط های رفت و برگشت ارزان تر از بلیط های سیستمی هستند. همچنین می توانید با هزینه ای اندک بلیط چارتر تهیه کنید. شایان ذکر است بلیط هواپیما رفت و برگشت قابل کنسل نمی باشد.

 بلیط هواپیما تهران کیش

 چرا بلیط لحظه آخری کیش ارزان تر است؟

هنگامی که پرواز هواپیما نزدیک می شود و زمان پرواز تنها چند ساعت باقی می ماند، ارائه دهندگان بلیط آنلاین قیمت ها را کاهش می دهند تا هواپیما با صندلی های خالی پرواز نکند، به عنوان مثال، هدف یک شرکت هواپیمایی یا آژانسی که بلیط های لحظه آخری را ارائه می دهد، فروش صندلی های خود و حداقل پرداخت هزینه پرواز با ارائه قیمت کمتر است. به همین دلیل قیمت بلیط لحظه آخری کیش نسبت به بلیط های معمولی کیش کمتر است.

 بلیط هواپیما تهران کیش

 بهترین فصل برای سفر ارزان به کیش

کیش جزیره ای استوایی با دما و رطوبت بسیار بالا در فصول گرم سال است. بنابراین اگر با هوای گرم رابطه خوبی ندارید و یا می خواهید با خردسالان یا سالمندان به سفر بروید، تابستان زمان مناسبی برای سفر به کیش نیست. اما اگر جوان و سالم هستید و می خواهید ارزان سفر کنید چه از نظر بلیط هواپیما به کیش و چه از نظر اقامت، بهترین زمان برای سفر زمانی است که در فصل گردشگری کیش نیستید زیرا در فصل گرم سال، شانس بلیط لحظه آخری کیش و پکیج تهران کیش بسیار زیاد است. حتی در مسیر برگشت هم اگر خوش شانس باشید می توانید یک پرواز چارتر به مقصد کیش تهران پیدا کنید.

date_range شنبه 26 شهریور 1401 remove_red_eye 79 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09300091160
05138516996-8
پرواز خارجی
09300091160
05138516996-8
بیمه مسافرتی
09300091160
05138516996-8
ویزا
09300091160
05138516996-8
ثبت نظر
chat 0