{{ctrl.notification}}

نکات مهم قبل سفر

شما لازم است نکات ایمنی قبل از سفر خود بگیرید تا سفر آرام تر و راحتری داشته باشید و از سفر خود لذت ببرید .

مثلا قبل از سفر حتما بلیط هواپیما خود را چک کنید و ... آس چارتر در این مقاله به شما کمک می کند سفر آرامتری داشته باشید .

نکات مهم قبل از سفر

 

معمولا مسافرینی که تاخیرهای چند ساعتی در فرودگاه را تجربه کرده اند ، بسیارخسته و آزرده‌ خاطر می‌شوند. اگر نمی‌خواهید در فرودگاه معطل شوید، حتما تاخیر پروازها را قبل از مسافرت از وب سایت فرودگاه چک کنید ، مخصوصا اگر بلیط هواپیما لحظه آخری تهیه کرده اید .

چمدان های خود را سبک و سنگین کنید :

اگر شما هم بلیط هواپیما تهیه کرده اید با توجه به ایرلاین و کلاس پروازی میزان بار مجاز پروازها متفاوت است و باعث می شود برای سوار شدن پرواز کمتر معطل شوید .

مدارک ضروری خود را در کیف دستی خود قرار دهید :

شما قبل از سفر نیاز است به نکات ایمنی قبل از سفر دقت کنید که از آن جمله می توان گفت مدارک شناسایی برای سوار شدن به وسیله نقلیه و بلیط آن، مثلا بلیط هواپیما ، مدارک احراز هویت برای هتل ، کارت بانکی ، در صورتی که با وسیله نقلیه شخصی سفر می کنید دفترچه بیمه ، گواهی نامه رانندگی خود را حتما در کیف دستی قرار دهید تا به مشکل برنخورید .

مدارک را هر جایی نگذارید :

از اقدامات قبل از سفر با خودرو این است که اوراق بهادار، اشیاء قیمتی، زیورآلات و... خود را در چمدان نگذارید و سعی کنید در کیف دستی قراردهید و حواستان به آنها باشد .

مراقب باشید لباس هایتان چروک نشود :

از نکات مهم قبل از سفر این است که سفرهای طولانی و چمدانهای کوچک باعث می شوند که لباس هایتان چروکیده شوند برای جلوگیری از اینکار بهتر لباس ها را به جای تا کردن رول کنید و یا از کیسه های وکیوم استفاده کنید .

لوازم ضروری را کجا بگذاریم :

از نکات مهم قبل از سفر این است که لوازمی مانند عینک ، شارژر موبایل ، هدفون ، دوربین خود را در زیپ کیپ یا جعبه های کوچک بگذارید تا بتوانید هم آنها را مرتب و سالم نگه دارید و هم دم دست باشند .

شکستنی ها را چکار کنیم :

سعی کنید شکستنی ها را داخل چمدان نگذارید ، آنها را بسته بندی کنید و با خودتان به داخل هواپیما ببرید .

پول نقد یادتان نرود :

این مطلب درست است که کارت بانکی امروزه کاربرد بیشتری دارد ، اما برای سفر حتما پول نقد همراه خود بردارید تا درصورتی که هزینه غیر مترقبه ای پیش آمد به مشکل برنخورید.

برای پیدا کردن چمدان چه کاری انجام دهیم :

از نکات مهم قبل از سفر این است که  برای اینکه بعد از پرواز چمدانتان را روی نوار نقاله پیدا کنید یه ربان یا کاموا رنگی به دسته چمدانتان ببندید تا از مابقی چمدان ها متمایز شود.

اول ایمنی و سپس سفر :

اگر به صورت دسته جمعی سفر می روید و محل سکونت فعلی تان خالی می ماند لازم است اقدامات قبل از سفر با خودرو را انجام دهید از جمله بهتر است از یکی از آشنایان خود بخواهید در خانه شما ساکن شوند و به مدیر ساختمان و از افراد مورد اعتمادتان اطلاع دهید که در سفر هستید و اشیا قیمتی خود را حتما به یک نفر که مورد اعتماد شماست بسپارید .

به موقع بخوابید :

بدترین چیز در روز سفر خواب ماندن و رفتن عجولانه به سمت فرودگاه و راه آهن است پس بهتر است به اندازه کافی استراحت کنید تا از وسیله خود جا نمانید .

نکات مهم قبل از سفر

معمولا هدف از مسافرت، تفریح و خوش‌گذارنی است پس اجازه ندهید که مسائل کوچکی که فقط با چند دقیقه زمان گذاشتن می‌شود حلشان کرد، خدشه‌ای به این لذت وارد کنند. چطورمی توان اینکار را انجام داد ؟ همین فهرست کارهای قبل از مسافرت را بخوانید کافی است.

date_range یکشنبه 12 اردیبهشت 1400 remove_red_eye 950 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09300091160
05138516996-8
پرواز خارجی
09300091160
05138516996-8
بیمه مسافرتی
09300091160
05138516996-8
ویزا
09300091160
05138516996-8
ثبت نظر
chat 0