{{ctrl.notification}}
معرفی ایرلاین معراج

معرفی ایرلاین معراج

ممکن است برای شما هم جالب توجه  باشد که بدانید هواپیماهایی که هر روز از زمین به ان ها نگاه می کنیم از چه شرکت ها و چه مدل هواپیماهایی هستند یا با خرید بلیط چارتر چه نوع هواپیمایی خرید می شود . در این مقاله سعی بر این است تا به معرفی ایرلاین معرفی شرکت هواپیمایی معراج ، کیفیت هواپیمایی معراج و ... بپردازیم . در این مقاله با آس چارتر همراه باشید .

شرکت هواپیمایی معراج

ناوگان هوایی

1.بویینگ

2.ایرباس

شرکت هواپیمایی معراج از سال 1389 مجوز رسمی فعالیت خود را دریافت کرد و مشغول به فعالیت شد . این سازمان به دلیل عدم تاخیر در پروازهای خود بین مسافران بسیار محبوب  شده است و به همین دلیل اغلب افرادی که این ایرلاین را برای سفر های داخلی و خارجی  انتخاب می کنند. این ایرلاین دارای بلیط چارتری و سیستمی می باشد ..

شرکت هواپیمایی معراج را می توان اولین ایرلاین ایرانی دانست که توانست گواهی صلاحیت جهانی دریافت کند. این گواهی برای نگهداری و تعمیر مناسب هواپیماها ایجاد شده است که معراج دارای این گواهینامه می باشد ..

ادرس دفتر مرکزی شرکت هواپیمایی معراج :تهران ، میدان آزادی ، ابتدای خیابان محمدعلی جناح ساختمان معراج می باشد .

مقاصد پروازی ایرلاین معراج

تهران

مشهد

اصفهان

کیش

شیراز

کرمانشاه

ترکیه

مالزی

عراق

کویت

امارات

بندرعباس

دزفول

قشم

تبریز

ایرلاین معراج در مسیرهایی مانند مشهد به تهران ، تهران به مشهد ، مشهد به اصفهان ، اصفهان به مشهد و ... دارای بلیط ارزان چارتری می باشد .

شرکت هواپیمایی معراج

ایرباس های موجود در ایرلاین معراج

در بحبوحه ی پس از جنگ جهانی که تمام کشورها در حال تلاش برای بازسازی کشورهای خودشان بودند کشورهای اروپایی تصمیم گرفتند تا برای رونق اقتصادی خود و ایجاد برتری حمل و نقل هوایی در جهان، شرکت هواپیماسازی منحصری برای خود تاسیس کنند ..

این شرکت که امروزه با نام ایرباس شناخته می شود توسط کشورهای اروپایی ساخته شد و لذا شما می توانیددر اکثر این کشورها میتوانید دفاتر فعال ایرباس را مشاهده کنید. البته دفتر اصلی این شرکت در کشور فرانسه قرار گرفته است .

در سال 1972 هواپیمایی پهن پیکر برای مسافربری در کشور فرانسه طراحی و تولید شد و به بهره برداری رسید. این مدل که مربوط به خانواده ی آ 300 است تا سال 2007 به تولید می رسیده است و مورد استفاده قرار می گرفته است . در این زمان 561 فروند از آن تولید و به بازار جهانی راه پیدا کرده است که بسیاری از کشورها همچنان از آن استفاده می کنند .

در حال حاضر ایران، امریکا و المان کشورهایی هستند که بیشترین استفاده را از ایرباس آ300 می کنند ولی کشورهای دیگری هم هستند که از این هواپیماها استفاده می کنند .

طول این هواپیما 53.61 متر، ارتفاع آن 16.72 متر، فاصله‌ی نوک دو بال 44.83 متر و ظرفیت ان نیز حداکثر 266 مسافر می باشد. متوسط سرعت این هواپیمای دوموتوره (موتورهای توربوفن) حدود 895 کیلومتر بر ساعت برآورد می شود .

ازاین مدل هواپیما هم در شرکت هواپیمایی معراج استفاده شده است .

پس از آن که بوئینگ 737 توانست به بیشترین میزان تولید و فروش در سطح جهان برسد رتبه ی بعدی به ایرباس آ 320 تعلق گرفت و در رتبه دوم قرار گرفت . این هواپیما کوچک جثه است با این حال به دلیل مسافت کمی که در زمان فرود طی می کند سوخت کمتری مصرف می کند و الودگی  زیساپت محیطی کمتری نیز تولید می کند. همین امر موجب علاقه ی ایرلاین ها به خرید این مدل از هواپیما شده است. از این مدل 3 فروند در ناوگان ایرلاین معراج وجود دارد.

ظرفیت این هواپیما 150 نفر و فاصله‌ی نوک دو بال ان 35.80 متر است و ارتفاع ان به ترتیب 37.57 و 11.76 متر می باشد . این مدل هواپیما ها را هم در بلیط چارتر و هم سیستمی می توانید ببینید .

هواپیمای باریک پیکر آ 321 متعلق به خانواده ی آ 320 است که در آنها تنها یک راهرو وجود دارد. با این حال این هواپیما برای حمل مسافر بسیار بیشتر از انچه که نشان میدهد جای دارد و در واقع تعداد مسافرین بیشتری را می تواند حمل کند . این هواپیما با دو کلاس پروازی میتواند 185 مسافر و در حالت ارزان تر با یک کلاس پروازی تا 220 مسافر را جابجا کند در واقع شما می توانید بلیط چارتر ارزان را به راحتی در این ایرلاین بیابید ..

این هواپیما طول بدنه و فاصله‌ی بین بال‌هایش به ترتیب 44.51 و 34 متر است و میتواند با نهایت سرعت 871 کیلومتر بر ساعت پرواز کند که به نسبت سرعت خوبی می باشد .

برای خرید بلیط چارتر ارزان یا بلیط هواپیما خارجی می توانید به سایت آس چارتر مراجعه کنید .

پرسنل ایرلاین معراج

قطب اصلی شرکت هواپیمایی معراج ، فرودگاه داخلی مهرآباد و قطب دوم پروازی آن، فرودگاه بین‌المللی کیش و فرودگاه بین‌المللی شهید هاشمی‌نژاد مشهد می باشد. همچنین این ایرلاین دارای قطب پروازی بین المللی در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی نیز است. همانطور که بالاتر گفتیم، طبق اعلام سازمان هواپیمایی کشوری، در سال ۱۳۹۳ این شرکت با میانگین زمان تأخیر ۷ دقیقه‌ای کم ‌ترین تأخیر پروازی را در میان  سایرشرکت‌های هواپیمایی داشته است. خالی از لطف نیست که این نکته را درباره ی این ایرلاین بگوییم که، کارکنان و پرسنل شرکت هواپیمایی معراج از بهترین های این عرصه در کل کشورهستند که در این ایرلاین  مشغول فعالیت می باشند.

پرسنل معراج

کلاس های پروازی شرکت هواپیمایی معراج

در کلاس اکونومی این ایر لاین، برای راحتی مسافران در طول پروازهای دور و نزدیک، فاصله ی صندلی‌ها مطابق با استاندارهای بین المللی در نظر گرفته شده است و همچنین پذیرایی در طول پرواز از مسافران انجام می گیرد این ایرلاین جزء بهترین ایرلاین های داخلی می باشد ..

 طبق رسم و روالی که همه ی شرکت های هواپیمایی جهان دارند، بیزینس کلاس معراج، امکانات و فضای بیشتری را برای راحتی و آسایش مسافران خود فراهم کرده است . بیزینس کلاس این ایرلاین مجهز به جدیدترین و مدرن‌ترین صندلی های روز دنیا با LCD اختصاصی در ایران می باشد. به همین خاطر مسافران بسیاری تمایل دارند که به خاطر وضعیت مطلوب و راحتی که این کلاس پروازی معراج برای مسافرانش مهیا می کند. شما می توانید با خرید بلیط چارتر در مسیرهایی که ایرلاین معراج پرواز دارند امنیت و آسودگی را تجربه کنید .

در حال حاضر تعداد محدودی از هواپیماهای شرکت هواپیمایی معراج دارای صندلی های فرست کلاس می باشند . در این کلاس پروازی امکاناتی که شامل مدرن ترین و استاندارد ترین صندلی های دنیا، پذیرایی مناسب از بهترین کترینگ های دنیا، سرگرمی های حین پرواز و… می باشد .

شرکت هواپیمایی معراج

بلیط چارتر هواپیما معراج

یکی از مزیت‌هایی که در خرید بلیط هواپیما وجود دارد این است که امکان خرید بلیط چارتری هم وجود دارد ، زمانی که به سایت آس چارتر مراجعه می کنید شما هم می توانید بلیط چارتری خرید کنید و هم بلیط سیستمی در  کلیه مسیرهای پروازی داخلی و خارجی  . با مقایسه بهترین نرخ ها و ساعتها و ایرلاین مورد نظر شما می تواند راهکار مناسبی برای همه اقشار باشد تا خریدی مطمئن را تجربه کنند .

date_range یکشنبه 27 تیر 1400 remove_red_eye 1811 بازدید favorite_border 0 chat 1
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09300091160
09300091160
پرواز خارجی
09300091160
09300091160
اتوبوس
09300091160
09300091160
تور داخلی
09300091160
09300091160
تور خارجی
09300091160
09300091160
بیمه مسافرتی
09300091160
09300091160
ویزا
09300091160
09300091160
ثبت نظر
chat 1
فرانک قاسمی :

سلام.میشه بگید کدوم ایرلاین از همه بهتر و امن تره؟