{{ctrl.notification}}
روادید امارات

روادید امارات

دبی یکی از بزرگترین و لاکچری ترین شهرهای امارات متحده عربی می باشد، که به عروس خلیج فارس معروف است، این شهر یکی از مدرن ترین شهرهای امارات که دارای بهترین و لوکس ترین امکانات رفاهی و تفریحی می باشد، این کشور یکی از مقاصد گردشگری در جهان که از همه جاهای دنیا برای سفر خود این کشور را انتخاب می کنند، این کشور در همسایگی کشورمان ایران قرار دارد و یکی از قطب های گردشگری برای ایرانیان می باشد. لازم است بدانید کشور امارات و شهر دبی تنها یک مقصد گرشگری نیست بلکه مقصدی برای سرمایه گذاری های عظیم اقتصادی و تحصیلی می باشد، در ادامه با آس چارتر همراه باشید. آس چارتر به شما این امکان را می دهد تا با کمترین هزینه و کمترین زمان بتوانید بلیط هواپیما خارجی ارزان تهران دبی را از سایت به راحتی دریافت نمایید.

دبی

قبل از اینکه بخواهید به دبی سفر کنید ابتدا باید ویزای دبی را دریافت نمایید، برای دریافت ویزا باید طبق هدفی که در آن کشور را دارید ویزای مربوط به آن را تهیه نمایید. به همین منظور انواع ویزا وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.

انواع ویزای دبی

همانطور که در بالا گفته شد ویزاهای مختلفی برای سفر به امارات وجود دارد، که بنا به هدف خود می توانید آن را دریافت نمایید این ویزاها عبارتند:

ویزای توریستی دبی

ویزای کار دبی

ویزای ترانزیت دبی

ویزای تحصیلی دبی

روادید امارات

ویزای توریستی

یکی از ویزاهایی که بیشتر مردم برای تفریح و گردش آن را دریافت می کنند، ویزای توریستی می باشد، ویزای توریستی یکی از پرتقاضاترین ویزاهای دبی است، این ویزا نیز شامل ویزاهای متفاوتی بر اساس مدت زمان اقامت در دبی تعیین می شود، از جمله این ویزاها می توان به:

ویزای توریستی عادی دبی: این ویزا یکی از ویزاهای عادی برای اقامت های کمتر از 15 روز می باشد، که بیشتر کسانی که با تور به دبی سفر می کنند از این ویزا استفاده می کنند.

ویزای توریستی سرویس دبی: این نوعی ویزای توریستی است که فقط به مدت 15 روز اقامت می باشد.

ویزای توریستی 1 ماهه دبی: این نوع ویزا از 1 روز تا 30 روز برای اقامت در دبی مناسب است.

چند بار ورود به دبی با ویزای توریستی یک ماهه دبی: این نوع ویزا برای کسانی مناسب است که برای کلاس‌های آموزشی و دریافت گواهی‌نامه و مواردی از این نوع در طول یک ماه بخواهند چندبار وارد خاک دبی شوند و خارج شوند.

روادید امارات

ویزای توریستی سه ماهه دبی: با این ویزا می توانید به مدت سه ماه در دبی اقامت داشته باشید.

ویزای سه ماه توریستی برای تردد: اگر در دبی می خواهید به مدت 3 ماه اقامت داشته باشید و در حین اقامت چندبار نیز از دبی خارج شوید و مجددا بازگردید به دبی مناسب است. این نوع ویزاها را از دفاتر مهاجرتی امارات می توانید با پرداخت مبلغی مشخص تمدید نمایید.

مدارک لازم برای دریافت ویزای توریستی

برای دریافت ویزای توریستی دبی باید از صفحه اول گذرنامه و هر دو طرف کارت ملی و شناسنامه اسکن رنگی داشته باشید. با تهیه بلیط هواپیما ارزان خارجی دبی از سایت آس چارتر از مزایا و تخفیفات ویژه ای برخوردار شوید.

هزینه های ویزای توریستی

هزینه ویزاهای توریستی بر اساس نوع فوری و عادی و مدت زمان اعتبار آن با هم متفاوت است. به طور مثال ویزای ۱۴ روزه عادی حدود ۲۹۰ درهم است و  ۱۴ روزه فوری ۲۸۰ درهم می باشد. و ویزاهای یک ماهه با چندبار اجازه ورود ۸۸۰ درهم و یک ماهه با یک ‌بار اجازه ورود ۳۵۰ درهم می باشد.

روادید امارات

ویزای کاری دبی

از دیگر ویزاهای دبی ویزای کاری است، اگر قصد تجارت و کار در دبی را دارید می توانید ویزای کاری دبی را تهیه نمایید، همانطور که می دانید برای کار در این دبی باید یک رزومه قوی و حرفه ای داشته باشید. برای این ویزا باید مراحلی را طی نمایید. در ادامه این مراحل را برایتان توضیح خواهیم داد،

در ابتدا برای دریافت ویزای دبی باید موافقت نامه از وزارت کار دریافت نمایید. وزارت کار با بررسی کار شما و صلاحیت اینکه آیا از عهده آن کار بر می آیید یا نه موافقت خواهد کرد یانه، در صورت جواب مثبت وزرات کار شما موافقت‌نامه را دریافت خواهید کرد.

در مرحله بعد از دریافت موافقت نامه کاری به شما ویزایی با اعتبار دوماه داده می شود، که با این ویزا می توانید به مدت 30 روز حداکثر دوبار اجازه خروج از دبی را دارید.

در مرحله سوم برای شما کارتی از سمت کارفرمایتان بنام Labor Card صادر می شود که به مدت 60 روز معتبر می باشد.

روادید امارات

بعد از این مراحل باید شناسه و یا آی دی اماراتی داشته باشید که برای دریافت این مدرک موافقت ‌نامه بند اول و گذرنامه ‌تان نیاز دارید و همچنین یه سری معاینات پزشکی تست و آزمایش برای دریافت این مدرک نیز نیاز دارید که بیمارستان‌های دولتی دبی باید انجام شود.

بعد از انجام تمام این مراحل می توانید مهر ویزای کاری دبی در گذرنامه ‌تان ثبت کنید که این مهر توسط اداره مهاجرت و اقامت بر روی گذرنامه شما زده می شود.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای کاری

برای دریافت ویزای کاری دبی باید مدارکی همچون: ۳ قطعه عکس گذرنامه، اصل و کپی گذرنامه متقاضی، گواهی‌نامه تجاری معتبر شرکت، گواهی سلامت، مجوز ورود که توسط وزارت کار امارات صادر شده و Labor Card را به همراه داشته باشید.

هزینه های ویزای کاری

هزینه های اخذ ویزای کاری دبی بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ درهم است.

روادید امارات

ویزای ترانزیت دبی

ویزای ترانزیت از دیگر ویزاهای دبی می باشد، این نوع ویزا برای پروازهایی است که مسیر مستقیمی به مقصد ندارد، و باید برای رسیدن به مقصد باید پرواز خود را در یک فرودگاه دیگر تغییر دهید و ویزای ترازینت نیاز دارید. همچنین لازم است بدانید این قوانین در همه ی کشورها یکسان نیست و متفاوت است و ممکن است نیازی به ویزا نداشته باشید. در قوانین کشور امارات شما نیاز به ویزا ترانزیت ندارید اما در تمام طول 8 ساعت باید منتظر بمانید و از محدوده ترانزیت خارج نشوید. در این نوع ویزا دو نوع ویزای ترانزیت وجود دارد، ویزای ترانزیت 48 ساعته که به محض ورود به فرودگاه به صورت رایگان قابل صدور است و قابل تمدید هم نیست. و ویزای ترانزیت 96 ساعته که اگر پروازتان از دبی به مقصد دیگری باشد، این پرواز بعد از ۴۸ ساعت بعد انجام خواهدشد، ایم ویزای 4 روزه است و حدود ۵۰ دینار هزینه دارد و قابل تمدید هم نیست.

روادید امارات

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای ترانزیت

برای این نوع ویزا باید در ابتدا فرم درخواست ویزای ترانزیت را دریافت نمایید و مدارک دیگری همچون عکس رنگی ۴*‌۶ با پس‌زمینه سفید، گذرنامه با سه ماه اعتبار برای ویزای ۴۸ ساعته و شش ماه اعتبار برای ویزای ۹۶ ساعته، کپی رنگی از صفحه اول گذرنامه، کارت شناسایی، بلیط پرواز به دبی و مقصد بعدی را به همراه داشته باشید.

هزینه های ویزای ترانزیت

ویزای ترانزیت امارات بنا به فاصله زمانی و ساعت بین پروازها متفاوت می باشد، بطور مثال ویزای ترانزیت ۴۸ ساعته رایگان و ویزای ترانزیت ۹۶ ساعته، ۵۰ دینار هزینه دارد. هم ‌چنین اگر قصد خروج از خاک امارات را دارید باید عوارض خروج پرداخت کنید، هزینه عوارض خروج برای هرنفر حدود ۳۰ دینار است.

روادید امارات

ویزای تحصیلی دبی

یکی از کشورهایی که برای ادامه تحصیل می تواند بهترین گزینه باشد کشور امارات است، دبی نیز در این سال های اخیر در زمینه تحصیلی و آموزش و پرورش پیشرفت چشم گیری داشته است، در دبی دانشگاه ها دارای اعتبار بین‌المللی می باشند. ویزای تحصیلی برای تحصیل در دانشگاهای دبی دریافت می شود. اما ویزای نحصیلی قابل تمدید نیست، فقط در صورتی قابل تمدید می باشد که شغل یا سرمایه گذاری داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای تحصیلی

برای دریافت این ویزا باید مدارکی همچون: گذرنامه معتبر، شناسنامه، پذیرش از دانشگاه، گواهی سلامت، آخرین مدرک تحصیلی همراه با ریز نمرات، بیمه خدمات درمانی، تمکن مالی داشته باشید.

هزینه ویزای تحصیلی دبی

اگر برایی تحصیل خود می خواهید ویزا تهیه نمایید، این نوع ویزا بنا به مقطع تحصیلی که دارید متفاوت است، هزینه‌های این ویزا، باید شرایط دانشگاه یا کالجی که قصد ادامه تحصیل در آن را دارید، بستگی دارد.

روادید امارات

مراحل اخذ ویزای دبی

برای اخذ ویزای دبی برای هر ویزایی که در بالا توضیح داده شده است باید یک شخص، سازمان یا شرکتی منقاضی برای ویزا را به عهده بگیرد، که به این شخص مسئول کفیل می گویند، کفیل باید یکی از نزدیکترین افراد به منقاضی باشد، همچنین شرکت‌های خصوصی و دولتی می ‌توانند بر اساس روابط کاری برای مسافر و متقاضی خوددرخواست ویزا نمایند. ویزاهای توریستی نیز از طریق آژانس‌های مسافرتی و هتل‌ها انجام می شود و برای اخذ این ویزا متقاضی یا ماسفر باید یک چک بعنوان ضمانت به آژانس مسافرتی تحویل بدهد. لازم است بدانید برای دریافت ویزا نیازی به مصاحبه و انگشت ‌نگاری  و رفتن به سفارت ندارید، شما می توانید ویزای خود را فقط از طریق ارائه مدارک به کفیل، آژانس مسافرتی، شرکت و … تهیه نمایید.

روادید امارات

زمان مورد نیاز برا صدور ویزای دبی

صدور ویزای دبی به دو صورت عادی و اضطراری می باشد، ویزای عادی حدود 7 روز زمان نیاز دارد و ویزای اضطراری حدود 3 روز زمان می برد. آس چارتر بهترین مرجع ارائه دهنده بلیط لحظه آخری خارجی ارزان در شهر مشهد می باشد.

روادید امارات

برای تهیه ویزا حتما به این نکات توجه داشته باشید:

ویزاهایی که برایتان در بالا توضیح دادیم هر کدام از آنها بعد از صدور فقط تا دوماه دارای اعتبار هستند.

آژانس مسافرتی که ویزایتان را صادر می کند، در قبال آن حتما چکی بعنوان ضمانت به آنها باید پرداخت کنید.

کشور امارات همچنین به افرادی که سن آنها زیر ۱۸ سال باشد که قصد دارند به تنهایی به مسافرت کنند ویزا نمی ‌دهد.

 

date_range یکشنبه 20 فروردین 1402 remove_red_eye 117 بازدید favorite_border 0 chat 0
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09300091160
09300091160
پرواز خارجی
09300091160
09300091160
اتوبوس
09300091160
09300091160
تور داخلی
09300091160
09300091160
تور خارجی
09300091160
09300091160
بیمه مسافرتی
09300091160
09300091160
ویزا
09300091160
09300091160
ثبت نظر
chat 0