{{ctrl.notification}}

خرید ارزان بلیط هواپیما از آس چارتر

هواپیما بی شک یکی از راحت ترین روش های مسافرت و در عین حال ممکن است پر هزینه ترین باشد. ایرلاین های مختلف در تمام نقاط جغرافیایی خدماتی ارائه می کنند که سطح کیفی خدمات تعیین کننده قیمت خرید بلیط هواپیما هستند. در این مقاله از آس چارتر قصد داریم تا به شما روش های خرید ارزان بلیط هواپیما را ارائه کنیم که شاید راهگشای شما در مسیر های مختلف باشد. در صورتی که مسافرت های بسیار می روید و علاقمند به خرید ارزان چارتر هواپیما هستید حتما در ادامه آس چارتر را دنبال کنید.

بسیاری از افراد برای انجام ماموریت های کاری، تحصیلی، سفرهای دوره ای و غیره دائما در برخی راه های هوایی در رفت و آمد هستند که هر بار ممکن است با خرید ارزان بلیط هواپیما روبرو نشوند و چاره ای هم جز این راه ندارند. اما راه های مختلفی برای خرید ارزان بلیط هواپیما وجود دارد که اگر از آن ها اطلاع یابید مطمئنا کمک بزرگی در کاهش هزینه ها خواهید شد اما چطور می توان خرید ارزان چارتری داشت؟

خرید اینترنتی ارزان بلیط هواپیما در آس چارتر

خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری

بلیط هایی که توسط شرکت های چارتر کننده به فروش می رسد در لحظات آخر برای پر کردن ظرفیت و جلوگیری ضرر شرکت با قیمت های پایین تری به فروش می رسد. ممکن است بلیطی در حالت عادی 300 یا 400 هزار تومن باشد اما در لحظات آخر خرید بلیط چارتر را به مسافران پیشنهاد دهد که این تغییر نرخ قیمت بسیار قابل توجه است. پس چمدان های خودتان را ببندید و آماده باش بمانید تا در بهترین فرصت، مسافرت خود را بدون هیچ گونه معطلی شروع کنید.

خرید انلاین بلیط هواپیما در مشهد

برای خرید بلیط لحظه آخری دو مهم را در نظر داشته باشید:

اگر برای کارهای اداری و جلسات کاری به شهری دیگر می خواهید بروید و باید در ساعت مقرر در محل حضور داشته باشید، ممکن است این کار کمی ریسک داشته باشد و لحظه آخر بلیطی نصیبتان نشود می توانید این خرید را یک روز یا دو روز زودتر از زمان حرکت انجام دهید.

همچنین ممکن است در ایامی خاص مانند فصل سفر، ایام شهادت، ولادت و مراسمات مذهبی و آئینی خاص به مقصد مورد نظر، قیمت بلیط هواپیما تا لحظات آخر هیچ تغییری نکند که هیچ، حتی گرانتر هم باشند. در صورتی که امکان تغییر تاریخ حرکت وجود دارد حتما تاریخ مناسب تری را برای این سفر انتخاب کنید.

خرید آنلاین بلیط هواپیما از آس چارتر

در صورتی که خرید آنلاین بلیط هواپیما را از آژانس هواپیمایی آس چارتر داشته باشید تخفیفی به شما تعلق می گیرد که در مقایسه با خرید حضوری ارزان تر خواهد بود. می توانید با انتخاب بلیط هواپیمای داخلی یا خارجی، یک طرفه یا دو طرفه بودن بلیط را مشخص کنید و پس از وارد کردن اطلاعات با توجه به مقصد مورد نظر خرید ارزان بلیط هواپیما را در ایرلاینی خاص داشته باشید.

خرید بلیط هواپیما در اکونومی کلاس

خرید بلیط هواپیما با توجه به نوع ایرلاین در کلاس های مختلف قابل انجام است که این کلاس ها در سطوح فرست، تجاری، اکونومی و غیره دسته بندی می شوند. برای آنکه بخواهید هر بار در مسیر های مختلف از خرید ارزان بلیط هواپیما بهره مند شوید آس چارتر توصیه می کند بلیط خود را از اکونومی کلاس خرید کنید تا کاهش قیمت نسبت به دیگر کلاس ها را داشته باشید. کلاس اکونومی از نوع عادی است که مسافران در جایگاه های مخصوص و صندلی های راحت در کنار یکدیگر در دسته های سه تایی مستقر می شوند. در این کلاس پروازی میزان بار مجاز در قسمت بار و کابین مسافران مشخص شده است که با توجه به آن می توانید کیف و چمدان هایی با وزن های استاندارد همراه داشته باشید. نگران نباشید در صورتی که اضافه بار دارید می توانید با پرداخت هزینه ای، همه بار ها را به همراه ببرید.

خرید بلیط هواپیمای خارجی در آس چارتر

انتخاب بهترین زمان سفر

به صورت کلی بهترین زمان سفر را شاید بهار و تابستان تعریف کرده باشند اما به عقیده آس چارتر بهترین زمان سفر از دیدگاه مسافران می تواند متفاوت باشد. شاید افرادی علاقمند به انجام ورزش های زمستانی باشند و بخواهند در زمستان به مناطق کوهستانی و پیست های اسکی سفر کنند و یا در پاییز به سراغ دنیای هزار و یک رنگ مناطق طبیعی بروند که در این فصل گردشگران خاصی فقط سفر می کنند. در این فصول به دلیل اشتغال کارکنان ادارات و بازگشایی مدارس، مسافران کمتری را در مقاصد مورد نظر خواهید دید از این رو نه تنها (به طور استثنا در برخی ایام) می توانید از خرید ارزان بلیط هواپیما بهره مند شوید بلکه در مقصد هم با قیمت های پایین هتل ، مراکز خرید، غذاهای سنتی و بومی و بازدید از اماکن دیدنی روبرو خواهید بود که برای یک مسافر این همه امتیاز جای خوشحالی و وجد دارد.

خرید ارزان و اینترنتی بلیط هواپیما

همچنین در فصل هایی که افراد بیشتری سفر می کنند ازدحام جمعیت ممکن است باعث آلودگی محیط، پر شدن جایگاه ها و کم شدن کیفیت بازدید شوند که در این دوره با کمترین مشکل مواجه خواهید بود و همه فرصت ها برایتان فراهم خواهد شد تا بتوانید سفری خوش و خاطره انگیز را برای خود یا همراهانتان رقم زنید.

خرید بلیط سیستمی

 همانطور که در بالاتر اشاره شد خرید بلیط های لحظه آخری ممکن است در بسیاری از مواقع به سود مسافر باشد و احتمال آن هم وجود دارد که هیچ تغییر در قیمت ها صورت نگیرد. اما اگر خرید بلیط هواپیما را در نوع سیستمی داشته باشید، می توانید با نرخ قیمت ثابت . به صرفه سفر کنید. اما مزیت بلیط سیستمی چیست؟

خرید ارزان بلیط هواپیما در آس چارتر

با خرید بلیط سیستمی در صورتی که با خود کودک و نوجوان به همراه داشته باشید خرید ارزان بلیط هواپیما را تجربه خواهید کرد. بلیط سیستمی ایرلاین های مختلف برای سنین پایین (کودک و نوجوان) هزینه هایی کمتر از بزرگسالان در نظر گرفته شده است اما در نوع چارتر برای خرید بلیط هواپیما برای تمام سنین یک قیمت پیشنهاد داده می شود. در زمان خرید بلیط هواپیما لیستی از ایرلاین های مختلف به نمایش گذاشته می شود که در کنار هر یک نوع سیستمی و چارتری مشخص شده است. با توجه به نیاز می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

مزایای خرید آنلاین بلیط هواپیما از آس چارتر

همانطور که گفته شد ما در آژانس هواپیمایی آس چارتر شرایطی را فراهم آورده ایم تا شما مسافران گرامی بتوانید خرید ارزان بلیط هواپیما را به روش آنلاین داشته باشید که این خرید مزایایی از قبیل موارد زیر دارد:

خرید بلیط لحظه آخری هواپیما

خرید راحت و سریع بلیط هواپیما از اپلیکیشن و سایت

قابلیت استرداد بلیط

خدمات پشتیبانی 24 ساعته

خرید بلیط هواپیما در دو نوع سیستمی و چارتری

وجود مجوز های لازم از قبیل نماد الکتترونیک که به مخاطب این امکان را می دهد قبل از خرید از صحت و اعتبار سایت اطمینان یابد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیمای داخلی و خارجی در آس چارتر

خرید بلیط هواپیما از آس چارتر

برای خرید بلیط هواپیما از آس چارتر کافی است اپلیکیشن ما را بر روی گوشی های هوشمند خود نصب کنید و یا با لپ تاپ به سایت مراجعه کنید تا بدون زحمت در هر کجا هستید خرید سریع و آسان بلیط هواپیما را تجربه کنید. با استفاده از روش هایی که در این مقاله ارائه شد به راحتی می توانید خرید ارزان بلیط هواپیما را در هر مقطع زمانی تجربه کنید. ما در تیم پشتیبانی آس چارتر به صورت 24 ساعته با کادری مجرب و دوره دیده همراهتان خواهیم بود تا خرید آنلاین بلیط هواپیما را با موفقیت ثبت کنید. در صورتی که قصد کنسلی سفر را دارید می توانید از خدمات استرداد بلیط استفاده کنید که الباقی هزینه پرداختی(طبق قوانین سازمان هواپیمایی کشور) پس از کسر جریمه کنسلی به شما باز پرداخته خواهد شد.

date_range شنبه 03 خرداد 1399 remove_red_eye 3113 بازدید favorite_border 0 chat 1
بخش
شماره موبایل
شماره ثابت
کانال تلگرام
پرواز داخلی
09300091160
05138516996-8
پرواز خارجی
09300091160
05138516996-8
بیمه مسافرتی
09300091160
05138516996-8
ویزا
09300091160
05138516996-8
ثبت نظر
chat 1
ابوالفضل دیل پایه :

بسیار عالی????????????????????